מחיר

ספק

מק"ט

על המוצר
מידות

מוצרים דומים

פרטים נוספים:
גדלים:

The selected attribute is a boolean attribute. When present, it specifies that an option should be pre-selected when the page loads. The pre-selected option will be displayed first in the drop-down list.

מוצרים נוספים:

סיכום מוצרים:
מוצרים:

ספקים:

מחיר:

מידע על החדר

שליטה במצלמה

בלחיצה על מצב עריכה, המצלמה תעלה למעל הדירה כך שתוכלו לראות את חלוקת החדרים. זווית זאת מאפשרת לנו לערוך את הרהיטים, הקירות והרצפות שבדירה בצורה נוחה יותר. בכל פעם שנרצה להוסיף רהיט לדירה, המצלמה תעבור למצב עריכה באופן אוטומטי.
בלחיצה על מצב סיור, המצלמה תיכנס לתוך הדירה. מצב זה מאפשר לנו לראות את הדירה מבפנים, להתהלך בין החדרים ולערוך את הקירות והרצפות שבדירה (עריכת ריהוט מתאפשרת רק במצב עריכה).
בלחיצה על סיור אוטומטי, המצלמה תנוע בצורה חופשית בין החדרים השונים שבדירה. בכל לחיצה עם סמן העכבר או חצי הניווט שבמקלדת הסיור האוטומטי יפסיק.
מצב זה מאפשר לכם לקחת מידות מהדירה. כדי לקחת מידה, לחצו על הנקודה הרצויה בקיר / ברצפה. ברגע הלחיצה יופיע קו אדום כדי להשלים את המדידה יש ללכת לנקודה נוספת וללחוץ שוב. הקו יהפוך לירוק המסמן את אורך המדידה. בחלקו התחתון של המסך יופיע המספר המדויק של המדידה. יש אפשרות לבצע עד 2 מדידות ביחד.

עריכת הדירה

רהיטים:

1. לחצו על האייקון "___". 2. בחרו קטגוריה מהסרגל שנפתח. 3. בחרו את הרהיט שברצונכם להוסיף לדירה. 4. לחצו על האייקון "+" כדי להוסיף את הרהיט לדירה.
1. לחצו לחיצה כפולה על הרהיט הרצוי. 2. בכדי לסובב את הרהיט, לחצו לחיצה קבועה על העיגול הצהוב שסביב למוצר וסובבו את המוצר בעזרת העכבר.
1. לחצו לחיצה כפולה על הרהיט שברצונכם להגביהה. 2. לאחר הלחיצה יפתח חלון המוצר. לצידו השמאלי של החלון מוצמד סרגל לשליטה ברהיט. 3. השתמשו בכפתור העגול הכחול בכדי לשלוט בגובה הרהיט. אפשר גם ללחוץ על החצים כדי לקבל תוצאה מדויקת יותר.
1. לחצו לחיצה כפולה על הרהיט שברצונכם לשכפל. 2. לאחר הלחיצה יפתח חלון המוצר. לצידו השמאלי של החלון מוצמד סרגל לשליטה ברהיט. 3. לחצו על האייקון "__" בכדי למחוק את הרהיט.
1. לחצו לחיצה כפולה על הרהיט שברצונכם למחוק. 2. לאחר הלחיצה יפתח חלון המוצר. לצידו השמאלי של החלון מוצמד סרגל לשליטה ברהיט. 3. לחצו על האייקון "__" בכדי למחוק את הרהיט.

קירות ורצפות:

1. לחיצה כפולה על הקיר / הרצפה שאתם רוצים לערוך תפתח את הגלריה עם כל הטקסטורות והצבעים. בראש הדף יש שתי לשוניות המאפשרות מעבר בין הטקסטורות לצבעים. 2. לחצו על האייקון "___" כדי להוסיף את הטקסטורה / הצבע שאהבתם. (אפשר גם ללחוץ על התמונה עצמה).
1. לחיצה כפולה על הקיר / הרצפה עם הצבע / הטקסטורה תפתח את הגלריה עם כל הטקסטורות והצבעים. 2. לדופן השמאלי של חלון הגלריה שנפתח מוצמד סרגל כלים לשליטה בטקסטורה: לחצו על האייקון "___" כדי למחוק את הטקסטורה.
1. לחיצה כפולה על הקיר / הרצפה עם הטקסטורה תפתח את הגלריה עם כל הטקסטורות. 2. לדופן השמאלי של חלון הגלריה שנפתח מוצמד סרגל כלים לשליטה בטקסטורה: לחצו על האייקון "___" כדי לסובב את הטקסטורה.
1. לחיצה כפולה על הדלת תפתח גלריה עם כל הדלתות. 2. לחיצה כפולה על המשקוף תפתח גלריה עם כל המשקופים.

מפת הדירה

המפה מציגה לך את הדירה שלך תמיד במבט על. תוכל לעבור בצורה מהירה ממקום למקום בדירה דרך לחיצה על המקום הרצוי במפה.
בלחיצה תפתח לך רשימה עם כל הנקודות קיצור לחדרים ולאזורים השונים בבית. לחיצה על חדר מסוים תעביר את המצלמה לכיוונו.
* קיים רק בבתים עם 2 קומות ומעלה. מאפשר הסתרה של קומות כדי שתהיה אפשרות לראות את כל החדרים גם כשיש קומה מעל החדר.
מזעור והגדלת המפה

פרטים אודות הדירה / הפרויקט

בחלקו העליון של המסך מופיעה תווית עם שם הדירה. ניתן להחליף את השם דרך השמירות שלי > בחר את הדירה > פרטים נוספים > שנה את שם השמירה > שמור.
בלחיצה על האייקון "i" שבתווית השם, יפתח חלון על כל הפרטים אודות הדירה / הפרויקט.

שמירה, מחיקה וטעינה של דירות

לחץ על אייקון "save" בלשונית שנפתחה לחץ על "שמור".
לחץ על אייקון "save" בלשונית שנפתחה לחץ על "שמור כעותק" מלא את פרטי הדירה בחלון שנפתח ולחץ "אישור".
לחץ על: הגדרות > השמירות שלי > בחר דירה > מחיקה > אישור.
לחץ על: הגדרות > השמירות שלי > בחר דירה > טען מרחב.
התכנה שומרת את הדירה כל רבע שעה באופן אוטומטי. כאשר אייקון השמירה מתחלף לירוק זה אומר שהדירה נשמרה.

הגדרות המרחב

כל דירה ששמרת, תופיע בחלון זה. תוכל לגשת לכל דירה דרך כפתור "טען מרחב." תוכל למחוק דירות / שמירות שונות של הדירה מתוך החשבון שלך.
תוכל לבחור שעות שונות ביום ולראות את השפעת השמש על האזורים השונים בבית. תוכל לבחור את הנוף שישתקף מהדירה שלך במצב סיור. תוכל לקבוע האם תוכל לעבור דרך הקירות או לא במצב סיור.
חלון זה מרכז עבורך את כל המוצרים ששמת בדירה שלך. תוכל לשמור, להדפיס או לשתף רשימה זו.
קטגוריה זו מאפשרת לך לבחור את התאורה שתהיה במרחב. כל סוג תאורה משפיעה בצורה שונה על כמות האור הטבעי שנכנס לדירה. ישנם 4 מצבי תאורה לבחירתך.
תוכל לבחור האם תוכל לעבור דרך הקירות בסיור או שהקירות יהיו חסומים למעבר. כפתור אפור - אין מעבר דרך הקירות. כפתור כתום - מעבר דרך קירות אפשרי.

Editing the apartment

Camera control

Editor, Tour, Auto-play, measurement, Full-screen

Camera control

Editor, Tour, Auto-play, measurement, Full-screen

Camera control

Editor, Tour, Auto-play, measurement, Full-screen

Camera control

Editor, Tour, Auto-play, measurement, Full-screen

Editing the apartment

Camera control

Editor, Tour, Auto-play, measurement, Full-screen

Camera control

Editor, Tour, Auto-play, measurement, Full-screen