רכישת דירה חדשה – לא משחק ילדים

OCTOBER 2, 2017

אם פעם כשעמדתם בפני רכישת דירה על הנייר או בניית בית חדש, הייתם צריכים להיות בעלי חוש דמיון מפותח כדי להבין איך תראה הדירה שלכם, היום המצב לגמרי שונה. סטארט-אפ ישראלי מאפשר לכם לסייר בבית העתידי שלכם בתלת ממד, לעצב ולרהט אותו און ליין ובעיקר – לקבל את כל ההחלטות החשובות עם ביטחון מלא שאתם יודעים לקראת מה אתם הולכים.

טכנולוגיית תלת-הממד שמוכרת לרובינו בעיקר מתחום הבידור ומשחקי המחשב, כבר מזמן הפכה לכלי שימושי והכרחי בתחומים מקצועיים רבים. בין התחומים האלו מוביל ענף הנדל"ן את השימוש בהדמיות בתלת-ממד, זאת לטובת הלקוחות שמשקיעים ממיטב כספם במוצר שהוא לרוב שרטוט על הנייר בלבד, וזקוקים להמחשה של הדירה אותה הם יקבלו בסופו של דבר, כשהפרויקט יקרום עור וגידים.


סטארט-אפ ישראלי 3DHD של שלושה צעירים מהדרום זיהה את הצורך של הצרכנים בקבלת חוויה מוחשית של הדירה אותה הם עתידים לרכוש, ולקח את עולם הדמיות התלת-ממד כמה צעדים קדימה. מעכשיו במקום הדמיות בברושורים ובקטלוגים, אתם יכולים פשוט לצאת לסיור בדירה שאתם שוקלים לרכוש, עוד לפני שהיא בכלל נבנתה.

"רכישת דירה זו אחת ההחלטות הכי גדולות שאדם מקבל בחיים" אומר יובל שרעבי מייסד ומנכ"ל חברת 3DHD, "אנשים שמוציאים את מיטב כספם על בית שנמצא עדיין על הנייר נמצאים במצב של חוסר ודאות. אנחנו באים ואומרים להם – אתם יכולים להרגיש את זה, לחוות את זה, לראות את זה בעיניים ממש כאילו זה הדבר האמיתי, ואז תוכלו גם לקבל את ההחלטה הכי נכונה בשבילכם."

תמונה מתוך הסיור הוירטואלי

השירות אותו מציעה 3DHD הוא סיור ווירטואלי בתלת-ממד שדומה מאוד למשחקי מחשב של מציאות מדומה, שנבנה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת על בסיס התכניות של הדירה שאתם עתידים לרכוש או הבית שאתם עומדים לבנות. אתם שולחים את התכניות לחברה ותוך מספר ימים מקבלים קישור לסיור חי שניתן לקיים מכל מחשב או סמארטפון, ויוצאים למסע בזמן – אל הבית העתידי שלכם.


החידוש לא מסתיים כאן, במהלך הסיור הווירטואלי עומדים לרשות המשתמשים כלי עיצוב מתקדמים וחנות מקוונת הכוללת מבחר עצום של מוצרים, רהיטים, אביזרים משלימים ואפילו פרקטים ואביזרי תאורה שאיתם ניתן לעצב ולרהט את חלל הבית בצורה פשוטה ויעילה. כל המוצרים הם מוצרים אמיתיים שנמכרים בחנויות ברחבי הארץ, ומופיעים בתצוגת תלת ממד ב360 מעלות ובפרופורציות המציאותיות שלהם ביחס לדירה.

גלריית המוצרים שבתכנה

"גם אחרי שכבר התקבלה ההחלטה על רכישת דירה, או שהסתיים שלב התכנון האדריכלי של הבית, ההתלבטויות וההחלטות לא הסתיימו. אנשים מוצאים את עצמם נגררים ממרכז קניות אחד לאחר, מודדים ספות וארונות ומנסים לחשב איך זה ייכנס לחדר השינה או לסלון שלהם," אומר שרעבי. "השירות שלנו עושה מהפך בכל מה שקשור לעיצוב הבית. מעכשיו כל האפשרויות מגיעות עד הלקוח, הוא בוחר מתוך קטלוג התכנה מה שמתאים לו וממקם את זה בתוך החלל הראליסטי של הבית שלו. הוא יכול לנסות עוד ועוד דגמים וצבעים עד שהוא מוצא משהו שהוא אהב, וכל זה בקליק אחד בלי לקום מהספה." הוא מסכם בחיוך.

בסיום הסיור הווירטואלי מספקת התכנה למשתמשים רשימה של הפריטים הנבחרים, אפשרויות רכישה און-ליין, כולל מידות מדויקות, מחירים, זמינות ומשלוחים. הלקוחות של החברה מתארים חווית עיצוב ורכישה יוצאת דופן ויזמי נדל"ן רבים הופכים את הסיור הווירטואלי לחלק מהשירות ללקוח ולמתעניין. כך למשל אם תגיעו היום לאחת מחברות הבניה שעובדות עם חברת 3DHD להתעניין באחד הפרויקטים החדשים הנבנים באזורינו, אל תצפו לקבל ברושורים צבעוניים. יותר טוב שתתרווחו לאחור, תשתו משהו קר ותצאו לסיור חוויתי בדירה שיכולה להיות הבית הבא שלכם.

כתבות נבחרות

ריצוף לעיצוב הבית

השראה

מוצרים חדשים